O Mnie

Dr n. med. KAROLINA KOPEĆ-PYCIARZ
specjalista dermatolog-wenerolog
lekarz medycyny estetycznej

Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Jestem certyfikowanym lekarzem Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej (AAAM), absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego oraz studiów podyplomowych „Kosmetologia z elementami medycyny estetycznej” na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Współpracowałam z Wyższą Szkołą Fizjoterapii we Wrocławiu, gdzie wykładałam na kierunku Kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Dermatologii we Wrocławiu, w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris oraz centrum medycznym LUXMED. Od 2013 roku jestem związana z Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMAMED prof. Pawła Surowiaka. Odbyłam liczne kursy z zakresu medycyny estetycznej prowadzone przez ekspertów w tej dziedzinie. Jestem autorem i współautorem publikacji w czasopismach branżowych oraz prasie kobiecej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kongresach naukowych, także jako wykładowca.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem i bezpieczeństwem moich pacjentów. Stosuję leczenie dermatologiczne zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Oferuję tylko sprawdzone zabiegi, wykonywane sprzętem i preparatami najwyższej klasy. Często łączę różne techniki, aby uzyskać najlepsze rezultaty i nie obiecuję nierealnych efektów. Zależy mi na subtelnym i harmonijnym podkreśleniu urody. U dojrzałych pacjentów nie koncentruję się na odmładzaniu o 10-15 lat, lecz na przywróceniu wypoczętego, świeżego wyglądu. Medycyna estetyczna jest wielkim osiągnięciem naszych czasów i szczęściem jest móc rozsądnie korzystać z jej dobrodziejstw.

Przynależność do Towarzystw Naukowych:

  • Amerykańska Akademia Medycyny Estetycznej (AAAM)
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD)
  • Europejska Akademia Dermatologii i Wenerologii (EADV)
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE)
  • Europejskie Stowarzyszenie Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej (ESCAD)

karolina-kopec

Dyplomy i certyfikaty: