Niechirurgiczna korekta nosa

Niezadowolenie z wielkości i kształtu nosa to jedna z najczęstszych skarg dotyczących wyglądu zgłaszanych w gabinetach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Medycyna estetyczna jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny i w chwili obecnej często daje możliwość wykonania korekty nosa bez operacji

KOREKTA NOSA

Nie zawsze trzeba poddawać się zabiegowi chirurgicznemu, aby poprawić estetykę nosa. W wielu przypadkach można osiągnąć doskonałe rezultaty używając wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Pozwala to na natychmiastową korektę nierówności, garbów, wyprostowanie grzbietu, uniesienie koniuszka, optyczne wysmuklenie i zmniejszenie nosa. Co najważniejsze zabieg nie jest bolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

KOREKTA NOSA WROCŁAW

Przebieg zabiegu:

  • Kwalifikacja do niechirurgicznej korekty nosa, określenie możliwości korekty.
  • Omówienie postępowania pozabiegowego i możliwych skutków ubocznych.
  • Wykonanie dokumentacji zdjęciowej oraz podpisanie zgody na zabieg.
  • Aplikacja kremu znieczulającego, następnie podanie wypełniacza w specyficzne miejsca anatomiczne za pomocą igły lub tzw. kaniuli.

Czas trwania: do 30 min

Do niechirurgicznej korekty nosa stosowane są wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Jest to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, więc charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa i nie powoduje odczynów alergicznych. Efekt zabiegu zazwyczaj utrzymuje się ok. 12 mies, czasami dłużej.

Przeciwwskazania:

  • ciąża, karmienie piersią
  • zmiany zapalne w obrębie skóry poddawanej zabiegowi
  • skłonność do występowania blizn przerostowych
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych

WAŻNE! Niechirurgiczna korekta nosa jest zabiegiem niebolesnym i szybkim. Należy jednak pamiętać, że procedura ta wymaga dużego doświadczenia z uwagi na skomplikowaną anatomię i możliwość wystąpienia potencjalnych poważnych powikłań, które tylko lekarz jest w stanie odpowiednio wcześnie rozpoznać i leczyć. Kluczowe jest również poczucie estetyki gwarantujące harmonijną poprawę profilu i proporcji twarzy.

Przykładowe efekty zabiegów można zobaczyć na instagramie @dr_karolina i na facebooku @drkarolinakopec

Cena: 2500 zł