Laser frakcyjny

Laser frakcyjny (np. Alma Pixel Pro, Fraxel, CO2, Renas) to urządzenie, które służy do intensywnej regeneracji skóry, wyrównuje jej strukturę, niweluje uszkodzenia po słoneczne, blizny pourazowe, potrądzikowe, silnie pobudza syntezę kolagenu.

 

Głowica lasera nie powoduje ciągłego uszkodzenia naskórka, ale pozwala na rozproszenie impulsu i uzyskanie malutkich „dziurek“ otoczonych przez mostki zdrowej skóry. Dzięki zastosowaniu tej technologii gojenie jest bardzo szybkie.

 

Skuteczność laserów frakcyjnych jest potwierdzona licznymi badaniami naukowymi i publikacjami w prestiżowych czasopismach branżowych.

 

Przebieg zabiegu:

Przed zabiegiem stosuje się znieczulenie miejscowe. W trakcie laseroterapii pacjent odczuwa mrowienie,pieczenie i ciepło o różnym nasileniu, w zależności od zastosowanych parametrów.

Po zabiegu normalną reakcją jest rumień i obrzęk , następnie w ciągu kilku dni dochodzi do złuszczania. Kolejny zabieg, w razie potrzeby, wykonujemy po czasie ustalonym przez lekarza. Ostateczny efekt uzyskujemy po 3-6 mies.

Przez cały okres leczenia laserowego trzeba chronić skórę przed słońcem i stosować kremy z wysokim współczynnikiem SPF.

Cennik:

Laser frakcyjny:
blizny, rozstępy- cena ustalana indywidualnie 790 zł