Medycyna estetyczna

Jest skuteczną i bezpieczna metoda przywracania świeżego i harmonijnego wyglądu. Pomagam moim pacjentom podjąć odpowiednią decyzje co do wyboru formy zabiegu oraz najlepszego preparatu. Każdy pacjent jest wyjątkowy i każdego traktuje indywidualnie odpowiadając na jego potrzeby. Umożliwia to szeroka oferta zabiegów proponowanych i wykonywanych przeze Mnie. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych metod i substancji została potwierdzona naukowo. Używam tylko najwyższej jakości sprzętu oraz preparatów o potwierdzonej klinicznie skuteczności.

Mogę Państwu zaoferować profesjonalne zabiegi przywracające naturalne piękno twarzy i ciała przy użyciu wysokiej jakości preparatów. W mojej ofercie znajdziecie zabiegi tj.usuwanie blizn, osocze bogatopłytkowe,cosmelan/dermamelan, mezoterapia, ulthera,nici liftingujące, niechirurgiczna korekta nosa, modelowanie i powiększanie ust, hydroksyapatyt wapnia, lipoliza iniekcyjna, demapen, kwas polimlekowy, laser frakcyjny, okolica oka, toksyna botulinowa oraz kwas hialuronowy. Szeroki zakres zabiegów w mojej ofercie pozwala na dobranie odpowiedniej metody prowadzącej do osiągnięcia oczekiwanych efektów.

Medycyna estetyczna Wrocław

Medycyna estetyczna daje wiele możliwości poprawy naszego wyglądu z których zawsze warto skorzystać. Nawet jeżeli nie posiadasz szerokiej wiedzy w tej dziedzinie nie musisz się niczego obawiać, oddaj się w ręce specjalisty. Zapraszam Ciebie na wizytę podczas której omówimy Twoje oczekiwania i wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Zawsze warto rozważyć wszystkie za i przeciw podczas rozmowy z lekarzem specjalistą. Posiadam wysokie kwalifikacje dzięki czemu w moich gabinetach możesz czuć się naprawdę bezpiecznie.
Dzięki mojej wiedzy w dziedzinie Medycyna estetyczna łączę techniki tak aby uzyskiwać jak najlepsze efekty. Daję Państwu gwarancję jakości wykonywanych zabiegów zgodnie z Moim aktualnym stanem wiedzy. Zawsze oferuję moim pacjentom najnowsze skuteczne i sprawdzone techniki . Aby zawsze być na bieżąco ze stosowanymi technikami , co roku uczestniczę w wielu światowych kongresach i szkoleniach. Chcę oferować moim pacjentom najlepsze usługi na najwyższym poziomie. Dlatego codzienną praktykę nieustannie wzbogacam o najnowszą wiedzę kliniczną. Bezpieczeństwo i satysfakcja pacjenta są dla Mnie najważniejsze.

Sprawdź co znajduje się w mojej aktualnej ofercie: