Medycyna estetyczna

Jest skuteczną i bezpieczna metodą przywracania świeżego i harmonijnego wyglądu. Pomagam moim pacjentom wybrać odpowiednie zabiegi dla konkretnych wskazań klinicznych i doradzam w kwestii wyboru preparatu. Każdy pacjent jest inny i dlatego preferuję tworzenie indywidualnych planów leczenia, które odpowiadają na jego potrzeby. Oferuję szeroki zakres zabiegów przywracających zdrowie i piękny wygląd skóry, a także spowalniających procesy starzenia w zakresie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych przeze mnie urządzeń i preparatów została potwierdzona w badaniach klinicznych.

Wykonuję zabiegi tj: usuwanie blizn, osocze bogatopłytkowe, cosmelan/dermamelan, mezoterapia, ulthera, nici liftingujące, niechirurgiczna korekta nosa, modelowanie i powiększanie ust, hydroksyapatyt wapnia, lipoliza iniekcyjna, demapen, kwas polimlekowy, laser frakcyjny, rewitalizacja okolicy oka, toksyna botulinowa oraz kwas hialuronowy.

Medycyna estetyczna Wrocław

Medycyna estetyczna jest coraz popularniejszą i rozwijającą się niezwykle dynamicznie dziedziną medycyny. Korzystanie z jej dobrodziejstw staje się coraz bardziej powszechne. Na konsultacji lekarz wspólnie z pacjentem wybierze najlepsze metody terapii dla konkretnych wskazań, omówi zasady postępowania pozabiegowego oraz ewentualne skutki uboczne.

Stale uczestniczę w licznych szkoleniach i najważniejszych spotkaniach branżowych bo priorytetem jest dla mnie wykorzystywanie skutecznych i bezpiecznych metod leczenia. Zależy mi na subtelnym, harmonijnym podkreśleniu urody, więc koncentruję się na przywróceniu wypoczętego, świeżego wyglądu. Często łączę różne techniki aby uzyskiwać najlepsze rezultaty, a zespół z którym współpracuję jest dyskretny i cechuje się wysoką kulturą osobistą. Medycyna estetyczna jest wielkim osiągnięciem naszych czasów i szczęściem jest móc rozsądnie korzystać z jej dobrodziejstw.

Oferowane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: