Medycyna estetyczna

Jest skuteczną i bezpieczna metodą przywracania świeżego i harmonijnego wyglądu. Pomagamy naszym pacjentom wybrać odpowiednie zabiegi dla konkretnych wskazań klinicznych i doradzamy w kwestii wyboru preparatu. Każdy pacjent jest inny i dlatego preferujemy tworzenie indywidualnych planów leczenia, które odpowiadają na jego potrzeby. Oferujemy szeroki zakres zabiegów przywracających zdrowie i piękny wygląd skóry, a także spowalniających procesy starzenia w zakresie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych przez nas urządzeń i preparatów została potwierdzona w badaniach klinicznych.

Wykonujemy zabiegi tj: usuwanie blizn, osocze bogatopłytkowe, cosmelan/dermamelan, mezoterapia, nici liftingujące, niechirurgiczna korekta nosa, modelowanie i powiększanie ust, hydroksyapatyt wapnia, lipoliza iniekcyjna, demapen, kwas polimlekowy, laser frakcyjny, laserowe zamykanie naczyń, rewitalizacja okolicy oka, toksyna botulinowa oraz kwas hialuronowy.

Medycyna estetyczna Wrocław

Medycyna estetyczna jest coraz popularniejszą i rozwijającą się niezwykle dynamicznie dziedziną medycyny. Korzystanie z jej dobrodziejstw staje się coraz bardziej powszechne. Na konsultacji lekarz wspólnie z pacjentem wybierze najlepsze metody terapii dla konkretnych wskazań, omówi zasady postępowania pozabiegowego oraz ewentualne skutki uboczne.

Stale uczestniczymy w licznych szkoleniach i najważniejszych spotkaniach branżowych bo priorytetem jest dla nas wykorzystywanie skutecznych i bezpiecznych metod leczenia. Zależy nam na subtelnym, harmonijnym podkreśleniu urody, więc koncentrujemy się na przywróceniu wypoczętego, świeżego wyglądu. Często łączymy różne techniki aby uzyskiwać najlepsze rezultaty. Nasz zespół jest dyskretny i cechuje się wysoką kulturą osobistą.

Zapraszamy

Oferowane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to m.in.: