Dermatologia Wrocław

Dermatologia jest bardzo prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny. Zajmuje się chorobami skóry, włosów i paznokci. Daje wiele możliwości skutecznej profilaktyki i leczenia. Występujące zmiany mogą wynikać z obecności schorzeń dermatologicznych ale także mogą mieć podstawę ogólnoustrojową. Właściwa diagnoza i stworzenie odpowiedniego planu terapeutycznego są podstawą skutecznej terapii. Bardzo często jest to proces długotrwały, wymagający cierpliwości, dlatego też wzajemne zaufanie jest kluczem do sukcesu.

Dermatologia daje wiele możliwości.

Dr n. med. Karolina KopeC-Pyciarz nieustannie poszerza swoją wiedzę na światowych kongresach i szkoleniach by zapewnić swoim pacjentom najskuteczniejsze metody leczenia na najwyższym poziomie. Stawia na bezpieczeństwo, skuteczność i dyskrecję.

Dermatolog

Diagnozę skóry często uzupełnia badanie dermatoskopowe i konsultacja z kosmetologiem dot. właściwej pielęgnacji. Pozwala to na jeszcze skuteczniejsze zindywidualizowanie terapii.  

Nasza pełna oferta z zakresu Dermatologii

W dermatologii stosuje się różne metody leczenia farmakologicznego (preparaty doustne i zewnętrzne) oraz zabiegowego (np. lasery, peelingi). W naszej praktyce stosujemy nowoczesne metody terapii oraz stawiamy na najwyższą jakość sprzętu wykorzystywanego do zabiegów. Na bieżąco śledzimy badania kliniczne, wytyczne towarzystw naukowych i uczestniczymy w wydarzeniach branżowych aby zawsze oferować sprawdzone metody diagnostyki i leczenia. Zależy nam również na przyjaznej relacji lekarz-pacjent.

Proponujemy Państwu diagnostykę i leczenie schorzeń takich jak:

oraz badania diagnostyczne i zabiegi: