Dermatologia Wrocław

Dermatologia jest bardzo prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny. Zajmuje się chorobami skóry, włosów i paznokci. Daje wiele możliwości skutecznej profilaktyki i leczenia. Występujące zmiany mogą wynikać z obecności schorzeń dermatologicznych ale także mogą mieć podstawę ogólnoustrojową. Właściwa diagnoza i stworzenie odpowiedniego planu terapeutycznego są podstawą sprawnego i skutecznego leczenia. Bardzo często jest to proces długotrwały, więc odpowiednia rozmowa i wzajemne zaufanie jest kluczem do sukcesu. Mój pacjent jest zawsze dla Mnie najważniejszy i na każdym etapie diagnostyki czy leczenia może liczyć na moje pełne zaangażowanie oraz wsparcie.

Dermatologia daje wiele możliwości.

Mogę zapewnić Państwu że dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu oraz profesjonalizmowi postawię trafną diagnozę i zaproponuję odpowiednie leczenie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz praktykę na światowych kongresach i szkoleniach, tak aby proponować moim pacjentom najskuteczniejsze metody leczenia na najwyższym poziomie. Zadowolenie i bezpieczeństwo moich pacjentów jest zawsze dla Mnie najważniejsze.

Dermatolog

Zawsze oferuję Państwu najnowocześniejsze metody, zabiegi oraz protokoły. Diagnozę skóry pacjenta wspieram za pomocą komputerowej analizy Visia oraz badaniem dermastoskopowym. Jestem profesjonalistą, każdy mój pacjent może liczyć na moje pełne zaangażowanie.  

Skontaktuj się i umów się na konsultację podczas której zaproponuje Tobie odpowiednią i skuteczną metodę leczenia.

Moja pełna oferta z zakresu Dermatologii

Dermatologia wykorzystuje różne metody i preparaty w profilaktyce jak i w leczeniu. W swojej praktyce stawiam na najwyższą jakość sprzętu wykorzystywanego do zabiegów oraz diagnostyki jak również stosowanych preparatów. Na bieżąco śledzę badania kliniczne tak aby zawsze korzystać z najnowszych, dokładnie sprawdzonych metod diagnostyki i leczenia. Zależy mi na tym by każdy mój pacjent czuł się komfortowo w trakcie całego procesu leczenia. Na każdym etapie terapii towarzyszę swoim pacjentom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Jako lekarz Dermatolog mogę zaproponować Państwu diagnostykę i leczenie w zakresie: