Dermatologia Wrocław

Dermatologia jest bardzo prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny. Zajmuje się chorobami skóry, włosów i paznokci. Daje wiele możliwości skutecznej profilaktyki i leczenia. Występujące zmiany mogą wynikać z obecności schorzeń dermatologicznych ale także mogą mieć podstawę ogólnoustrojową. Właściwa diagnoza i stworzenie odpowiedniego planu terapeutycznego są podstawą skutecznej terapii. Bardzo często jest to proces długotrwały, wymagający cierpliwości, dlatego też wzajemne zaufanie jest kluczem do sukcesu.

Dermatologia daje wiele możliwości.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę na światowych kongresach i szkoleniach by zapewnić moim pacjentom najskuteczniejsze metody leczenia na najwyższym poziomie. Stawiam na bezpieczeństwo, skuteczność i dyskrecję.

Dermatolog

Diagnozę skóry często uzupełniam o komputerową analizę Visia oraz badanie dermatoskopowe. Pozwala to na jeszcze skuteczniejsze zindywidualizowanie terapii.  

Moja pełna oferta z zakresu Dermatologii

W dermatologii stosuje się różne metody leczenia farmakologicznego (preparaty doustne i zewnętrzne) oraz zabiegowego (np. lasery, peelingi). W swojej praktyce stosuję nowoczesne metody terapii oraz stawiam na najwyższą jakość sprzętu wykorzystywanego do zabiegów. Na bieżąco śledzę badania kliniczne, wytyczne towarzystw naukowych i uczestniczę w wydarzeniach branżowych aby zawsze oferować sprawdzone metody diagnostyki i leczenia. Zależy mi również na przyjaznej relacji lekarz-pacjent.

Jako lekarz dermatolog-wenerolog proponuję Państwu diagnostykę i leczenie schorzeń takich jak:

oraz badania diagnostyczne i zabiegi: